19.08.2012

Cyfrowe portfolio Wydawnictwa G+J Polska

Wydawnictwo G+J Polska przygotowało aplikację na iPady, która stanowi kompleksowe źródło informacji na temat wydawnictwa, jego produktów prasowych, multimedialnych i książkowych, a także projektów z obszaru New Business.


Aplikacja dostępna jest w App Store bezpłatnie. Po pobraniu na urządzenie mobilne można z niej korzystać w trybie offline. Aplikacja podzielona jest na cztery sekcje: Magazyny, Książki, Multimedia i Akcje specjalne. Użytkownik iPada znajdzie w niej najważniejsze informacje dotyczące tytułów prasowych G+J, projektów książkowych z katalogów: G+J Książki i ?National Geographic?, serwisów internetowych, a także akcji specjalnych organizowanych pod szyldem magazynów z portfolio G+J.


W sekcji Magazyny zawarte są informacje o tytułach G+J Polska, w podziale na segmenty:
  • Magazyny luksusowe: ?Gala?, ?Glamour?;

  • Poradniki: ?Claudia?, ?Moje Gotowanie?, ?Rodzice?;

  • Nauka i podróże: ?National Geographic Polska?, ?NG Traveler?, ?Focus?, ?Sekrety Nauki?;

  • Magazyny tematyczne: ?Śledczy?, ?Coaching?, ?Focus Historia?;

  • Corporate media: ? Kaleidoscope?, ?Itaka&Gala?.


Przy każdym tytule znajduje się krótki opis pisma, profil czytelnika, informacje dotyczące sprzedaży i czytelnictwa, a także cennik reklamowy wraz z harmonogramem produkcji magazynu.


Sekcja Książki zawiera podstawowe informacje o wydawnictwie książkowym G+J, prezentuje bestsellerowe tytuły i serie znanych i lubianych autorów takich jak Martyna Wojciechowska, Beata Pawlikowska czy Piotr Kraśko, a także tytuły, które w 2011 r. zdobyły nagrody w konkursach literackich.Sekcja poświęcona Multimediom zawiera informacje o serwisach internetowych G+J: Kobieta.pl, Gala.pl, Stylio.pl, Mojegotowanie.pl, Rodzice.pl, Focus.pl, National-geographic.pl. Odyssei.pl, Epuls.pl. Znajdują się tu: charakterystyka portalu, informacje o oglądalności, profil użytkowników, cennik reklam, a także nagrody i wyróżnienia.


Sekcja Akcje specjalne prezentuje przykłady flagowych przedsięwzięć organizowanych pod markami prasowymi G+J, takie jak: plebiscyty Róże Gali i Kobieta Roku Glamour, Akcja Stylizacja miesięcznika ?Claudia", Szkoła gotowania miesięcznika ?Moje Gotowanie?, Wielki Konkurs Fotograficzny National Geographic, a także akcja Focus Pobudza Neurony.


Aplikacja powstała we współpracy z firmą Optizen Labs.

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Polecany wpis

Tabula rasa, tabula scripta

Na samym początku drogi jesteśmy podobni do każdego bez wyjątku. Zarazem nie jesteśmy podobni do nikogo, bez konkretnych cech rozróżniający...

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *