11.01.2014

Koledzy blogują

Przełom lat 2013-2014 to dwa interesujące wydarzenia w moich obserwacjach dotyczących sieci. Kiedyś siedziałem i zastanawiałem się nad stworzeniem jakiegoś miejsca w internecie, które zawierałoby odrobinę rzeczywistego mego życia. Gdy blog.tabako.pl był zakładany miałem jednego znajomego, który chciał dzielić się czymś w blogosferze, niestety koniec nastąpił w listopadzie.

Jako że nic w przyrodzie nie ginie, pojawiły się dwa inne blogi, które z całego serca popieram.

Pierwszym z nich jest blog Słabe zdjęcia, który przedstawia wycinki z życia oraz fascynacje pozytywnie nastawionego Weganina Mańka;). Cieszy mnie pojawienie się tego "miejsca" ze względu na jedną istotną rzecz: wreszcie Maniek zostawi coś prawie konkretnego, co nie będzie tylko wpisem na facebooku. Trzymam kciuki w wytrwaniu jak najdłużej i dzieleniu się ciekawostkami filmowo-muzyczno-wegańsko-wrzeszczańsko-życiowymi;).

Poniżej jedno ze słabych zdjęć Mańka;)

Słabe zdjęcie - podobno słabe jak cholera;)


Druga pozycja (śmiesznie to brzmi, ale niech tam:)) to blog dwóch znajomych, którzy postanowili pojechać w świat, a konkretnie wyprawić się rosyjskimi liniami lotniczymi do Japonii;). Pierwszy wpis pojawił się chwilę temu i mam nadzieję, że będzie się działo, z kulminacją w sierpniu, kiedy to Bartek i Szczypek wylecą przez Moskwę do Tokio. Życzę powodzenia i jak to już sygnalizowałem - jestem fanem tej wyprawy:).

Mam nadzieję, że będę miał możliwość jak najdłuższego obserwowania poczynań moich znajomych bez konieczności wchodzenia na fb;).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Polecany wpis

Tabula rasa, tabula scripta

Na samym początku drogi jesteśmy podobni do każdego bez wyjątku. Zarazem nie jesteśmy podobni do nikogo, bez konkretnych cech rozróżniający...

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *