15.10.2014

Mały powrót do wakacji i czas wreszcie na literaturę

Kilka dni temu urodziny, jeszcze w letnich nastrojach, wczoraj i dziś w nocy nieprzerwanie deszcz, jesienny już deszcz. Zgodnie z obietnicą daną moim bardzo lubianym znajomym, przede wszystkim ze stacji, ale nie tylko, pojawia się dziś foto-wpis z wakacji. Można powiedzieć, że jest to druga część o pojazdach z duszą..

Zastanawiałem się nad tym, w którym miejscu zaprezentować ten samochód:Nie musiałem się długo zastanawiać, wielu osobom kojarzy się ten pojazd z tym oto wynalazkiem:


Może ten DMC, który nas odwiedził, był z przyszłości?;)

Innym przedstawicielem, którego z racji prędkości Sylwia "dorwała" Patryk "dorwał" dopiero na myjni, jest ten oto Porsche 918 Spyder:Podobno jest to jeden z tych jedynych 918:).

Było odrobinę o kosmicznych samochodach, teraz przyszedł czas na dwa auta, które mogą podobać się lub nie, wojskowy mi się średnio podoba, z kolei Jaguar bardzo, szczególnie jak go zobaczyłem na żywo:Powiedziałbym tak, Jaguar nobliwy i zacny, ale prawdziwą duszę rumaka to ma z pewnością Mustang. Amerykanie potrafią robić piękne samochody (albo potrafili;)):


W dzisiejszych czasach niestety najbardziej znaną w Polsce amerykańską marką jest koreański Chevrolet:(. Chociaż, chociaż Sylwia poluje z aparatem na przemieszczający się po Trójmieście jeden piękny żółty i do tego właśnie Chevrolet:).

Tak więc czas zakończyć wspomnienia o wakacjach i rozpocząć sezon czytelniczy. W najbliższym czasie wpisy będą dotyczyły w większości książek, choć pojawią się akcenty muzyczne i zinowe (Conradinum Zine;)).

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Polecany wpis

Tabula rasa, tabula scripta

Na samym początku drogi jesteśmy podobni do każdego bez wyjątku. Zarazem nie jesteśmy podobni do nikogo, bez konkretnych cech rozróżniający...

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *